پلاستیک شیرینگ

نایلون شیرینگ به نوعی پوشش محافظ از جنس پلاستیک گفته می شود که جهت بسته بندی برخی از مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.

نایلون شیرینگ یکی از پرکاربرد ترین اقلام مورد نیاز در صنعت بسته بندی می باشد که کاربرد زیادی در هنگام بسته بندی مواد غذایی دارد. این نایلون بسته بندی در حالت عادی به صورت یک نایلون معمولی بوده و هنگام بسته بندی یک کالا پس از پوشاندن سطح کالا با نایلون شیرینگ به کمک حرارت وکیوم شده عملیات حفاظت از کالا را انجام می دهند.

نحوه تولید نایلون شیرینگ در 2 نوع می باشد که این دو نوع شامل: نایلون یک لایه و چند لایه می باشد که افزایش تعداد لایه ها در آن رابطه مستقیمی با کیفیت آن دارد یعنی هرچه نایلون از تعداد لایه های بیشتری تولید شود کیفیت آن افزایش خواهد یافت. البته ناگفته نماند که معمولا نوع تولیدی این نایلون ها بنا به سفارش مشتری صورت می گیرد.

از نایلون شیرینگ معمولا برای بسته بندی کردن انواع نوشابه، آب معدنی، دوغ، رب و سایر مواد غذایی استفاده می گردد.

نکته قابل توجه در مورد استفاده از این نایلون این است که طی فرایند بسته بندی، نایلون شیرینگ به وسیله حرارت با دمای 16 الی 220 درجه سانتیگراد تغییر حالت فیزیکی داده و کمی نرم می شود و پس از کشیده شدن کامل بر روی محصول مورد نظر دمای آن کاهش می باید و حالت محکمی به خود می گیرد.

56 - پلاستیک شیرینگ

قیمت نایلون شیرینگ

 

قیمت این نایلون بسته بندی معمولا بر حسب برخی از فاکتور هایی مانند اندازه، میزان شفافیت و نوع برند تولید کننده آن تعیین می شود که در بازار امروز کمی متغیر است. شرکت حباب باران با فعالیت در زمینه تولید انواع نایلون شیرینگ تضمین بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را به مشتری های گران قدر می دهد. این شرکت با بهره گیری از بروز ترین دستگاه ها و بهترین مواد اولیه توانسته یکی از باکیفیت ترین نایلون های موجود در بازار را جهت حفاظت از مواد غذایی تولید کند که بسیار مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است.