مشما پفکی

مشما پفکی :

مشما پفکی یا نایلون حبابدار ضربه گیر امروزه یکی از پرکاربردترین نوع نایلون میباشد و تواید کنندگان زیادی از آن استفاده میکنند این نایلون پفکی برای بسته بندی انواع محصولات جهت جلوگیری از خراش و کثیف نشدن محصول استفاده میگردد. از جمله کاورمبلمان و آینه جات و وسایل حساس کوچک و بزرگ

کاربرد استفاده از مشما پفکی یا نایلون حبابدار :

  • کاهش دور ریز به صفر
  • کاهش استفاده از نیروی کار
  • بسته بندی شکیل تر و زیباتر محصولات
  • جلوگیری از ورود میکروب بر روی محصول
  • کاهش مصرف چسب
  •  صرفه جویی در زمان

چنان چه قصد جابجایی و حمل وسایل و لوازم حساس یا شکستنی را داشته باشید قطعا به یک بسته بندی مناسب و مورد اطمینان نیاز پیدا می کنید. نایلون پفکی یکی از تجهیزاتی است که می تواند در این خصوص به شما کمک کند:

و با ایجاد یک لایه پوششی وسایل شما را از انواع ضربه های احتمالی محافظت کند. این نایلون ها هم در صنایع بسته بندی کاربرد داشته و توسط کارخانجات و واحدهای تولیدی خریداری می گردند، و هم دارای مصارف عمومی بوده و غالبا جهت حمل و نقل لوازم منزل هنگام اسباب کشی مورد استفاده قرار می گیرند.

bubble wrap groceries 300x218 - مشما پفکی

مزایای استفاده از نایلون پفکی :

نایلون پفکی در واقع همان نایلون حباب دار است که به واسطه وجود حباب هایی در سطح آن می تواند به عنوان یک عایق ضربه گیر عمل کند و محتویات درون خود را از هرگونه آسیب احتمالی در امان بدارد.

به همین علت صنایع مختلفی از جمله صنایع مبلمان، لوازم خانگی، لوازم و تجهیزات برقی والکترونیکی، لوازم یدکی و قطعات جانبی خودرو و… تمایل به بسته بندی محصولات خود به وسیله این نوع از نایلون دارند. حباب های موجود در سطح نایلون پفکی که با گاز مخصوصی پر شده اند، با ایجاد محیطی نرم و ضد ضربه عمل عایق بندی کالا را انجام می دهند.

نایلون های پفکی معمولا به صورت نایلون های رولی به بازار عرضه می گردند اما بسته به نیاز مشتری می توان آن را به صورت کاور یا پاکت هم تولید کرد. پاکت های پفکی در دو نوع مختلف به مشتریان گرامی عرضه می شوند:

پاکت پفکی دو بعدی که برای بسته بندی کالاهای غیر مکعب شکل استفاده می شود، و پاکت پفکی سه بعدی که برای بسته بندی کالاهایی که شکل منظم و مکعب شکل دارند مورد استفاده قرار می گیرد. کاور پفکی مبلمان از نوع دو بعدی و کاور پفکی یخچال فریزر از نوع سه بعدی می باشند.

 

 

مشما پفکی

تولید کننده نایلون حبابدارتولید نایلون حبابدار در یزدتولید و چاپ نایلون حبابدارخرید اینترنتی نایلون حبابداردستگاه تولید دوخت نایلون حبابداردستگاه نایلون حبابدار ضربه گیرفروش عمده نایلون حبابدارفروش نایلون حبابدار پفکی در کرجقیمت نایلون حبابدار کیلوییمشما پفکینایلون پفکی چیستنایلون پفکی در مشهدنایلون حبابدار 3 لایهنایلون حبابدار از کجا بخرمنایلون حبابدار جهت بسته بندینایلون حبابدار حباب باراننایلون حبابدار در بازار تهراننایلون حبابدار در تهراننایلون حبابدار در شهریارنایلون حبابدار در شیرازنایلون حبابدار دولایهنایلون حبابدارجهت اسباب کشینایلون ضربه گیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *