کیسه نایلون حبابدار

کیسه نایلون حبابدار :

کیسه پلاستیکی حبابدار امروزه برای جابه جایی کالاهای ظریف و شکننده امری ضروری می باشد که حباب باران علاوه بر تولید نایلون حبابدار اقدام به تولید کیسه نایلون حبابدار نیز نموده است.

کاربرد کیسه نایلون حبابدار :

  • صرفه جویی در زمان
  • کاهش مصرف چسب
  • کاهش استفاده از نیروی کار
  • جلوگیری از ورود میکروب بر روی محصول

به طور کلی نایلون حبابدار کیسه ٫ نوعی نایلون حبابدار می باشد که با طرحی به صورت کیسه جهت محافظت از اجسام کوچک بکار می رود

جهت سفارش نایلون حبابدار کیسه در ابعاد و طرح های گوناگون با ما تماس بگیرید

images 1 - کیسه نایلون حبابدار

کیسه حبابدار در واقع همان نایلون حبابدار است که در سطح خود تعداد زیادی حباب دارد. بله! همان نایلون محبوب دوران کودکی همه ما که با ترکاندن حباب ها روی آن، کلی لذت می بردیم.

این حباب ها در واقع مانع بسیار قوی در برابر ضربات و فشارهای وارده ناشی از جابجایی می باشند. اگر این نایلون حباب دار از دو یا سه طرف دوخته و بسته شود، به شکل یک کیسه در می آید که آماده هر گونه بسته بندی است و در واقع به کیسه حبابدار تبدیل می شود که قابلیت این را دارد که خیلی راحت و آسان اجناسی را داخل  قرار دهیم.

به طور کلی می توان گفت کیسه های حبابدار در دو نوع کلی اند:

دو بعدی و سه بعدی یا مکعبی

از نوع دو بعدی برای کالاهای غیر مکعبی شکل استفاده می شود مانند ظروف چینی، بلورجات، شیرآلات، قاب عکس، تابلو فرش، لوازم یدکی خودرو و … استفاده می شود.

از نوع سه بعدی یا مکعبی برای کالاهایی که دارای شکل منظم و مکعبی می باشند، استفاده می شود مانند اجاق گاز، یخچال فریزر، کمد، کتابخانه، مبلمان، تخت خواب و …

امروزه استفاده از مبلمان تقریبا در بیشتر منازل ما ایرانیان، رواج یافته است. مبلمان جلوه بسیار زیبایی به منزل شما می دهد و در واقع یکی از ارکان اصلی دکوراسیون و یا چیدمان هر خانه ای است. اما با همه این ها، این وسیله کاربردی حساس بوده و ممکن است در هنگام جابجایی به خصوص اسباب کشی دچار صدماتی شود. اما استفاده از این کیسه ها این گونه صدمات را به حداقل می رساند و باعث می شود مبل شما پس از هر جابجایی نو به نظر برسد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما در ارتباط باشید

حباب باران بزرگترین تولید کننده محصولات نایلونی در سراسر کشور

 

 

 

کیسه نایلون حبابدار

تولید کننده کیسه نایلون حبابدارفروش کیسه نایلون حبابدارقیمت کیسه نایلون حبابدارکیسه نایلون حبابدارکیسه نایلون حبابدار در اصفهانکیسه نایلون حبابدار در تهرانکیسه نایلون حبابدار در شهریارکیسه نایلون حبابدار در کرجکیسه نایلون حبابدار در مشهدکیسه نایلون حبابدار رنگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *